Országos döntőben a Kálvin Téri Református Általános Iskola tanulói.

2022.november 4-én pénteken tartották a Pest megyei asztalitenisz diákolimpia döntőt a gödöllői asztalitenisz csarnokban, azután, hogy októberben sikeres körzeti döntőn voltak túl a ping-pongozó fiataljaink.
Veresegyház város tanulói ill. a Galaxis Asztalitenisz klub „gyermekei” nagyszerű eredménnyel végeztek, minden megyei döntőn szereplő sportolónk a dobogón végzett.

III-IV. összevont korcsoport fiú, „felsősök”

1. Ozsváth-Sarok Ákos (Kálvin Téri Református Általános Iskola, Veresegyház)

III-IV. összevont korcsoport fiú, csapat, „felsősök”:

1. Kálvin Téri Református Általános Iskola (Ozsváth-Sarok Ákos, Törőcsik Ferenc, Pyka Botond, Baksa Milán)

Szeretettel gratulálunk!

Szeretnénk megköszönni a gödöllői versenyen megjelent szülőknek a logisztikát, a szurkolást. Hoffmann Tamásnak, Végh Zsuzsának, Kajári Balázsnak, Kukucska Zoltánnak, Bódis Péter (Kálvin Téri Isk.)  az extra segítségeket, Ozsváth Zsoltnak az extra csokikat valamint Kökény-Gliba Viktória, Szabó Katalin (VERKA), Erdiczky Krisztina (Fabriczius), Lencsés Csaba tanárnőknek/tanár úrnak a segítségeket és minden Galaxisos sporttársunknak, minden segítőnknek és az említett iskoláknak munkáját, akik a szürke hétköznapokon szintén támogatták a gyerekeket. Köszönjük szépen a városi önkormányzat, a Nemzeti Együttműködési Alap és a GE Hungary Kft, támogatását!

Hajrá az országos döntőn majd 2023-ban, ahol minden győztes egyedül képviseli majd iskoláját és Pest megyét!