Asztalitenisz diákolimpia, körzeti forduló. Veresegyház 2023.10.27. Mézesvölgyi tornaterem.

Örvendetes, hogy a veresegyházi tanintézmények tanulói (Fabriczius, Kálvin Téri, A jövő iskolája, Waldorf, Remigius-Montessori, VERKA) mind jelen voltak és képviselték iskolájukat az 2023-24-es körzeti asztalitenisz megmérettetésen.

Voltak nagy különbségű és persze parázs mérkőzések, benne 3:2-ők. Előfordult, hogy döntő szett 13:11 volt a vége.

A végén üres kézzel senki nem ment haza, a „Galaxis” csokija és az MDSZ Hervis utalványa enyhítette a fáradalmat.

A győztesek képviselhetik majd december 8-án a Pest megyei döntőn magukat ill. iskolájukat.

Körzeti asztalitenisz Diákolimpia

iskolánk dobogósai, eredményei:

III-IV. összevont korcsoport lány, csapat, „felsősök”:

2. Kálvin Téri Református Általános Iskola, Veresegyház (Mészár Abigél, Szuhánszki Sára, Szepesi-Thaly Héla)

I-II. összevont korcsoport lány, „alsósok”:
1.    Mészár Abigél (Kálvin Téri Református Általános Iskola, Veresegyház)

III-IV. összevont korcsoport lány, „felsősök”:

5.    Szuhánszki Sára (Kálvin Téri Református Általános Iskola, Veresegyház)

6.    Szepesi-Thaly Héla (Kálvin Téri Református Általános Iskola, Veresegyház)

III-IV. összevont korcsoport fiú, „felsősök”

3.   Mészár Dávid (Kálvin Téri Református Általános Iskola, Veresegyház)

Köszönjük szépen a Fabriczius József Ált. Iskola helyszínét az iskolának-Baranyó Csaba létesítményvezetőnek, a szülőkneksegítséget, gyermekeik támogatását, a szervező részéről Tokai Norbert, Tóth Tibor (MDSZ), a kísérő ill. háttérben dolgozó tanárnők/tanárurak (Erdiczky Krisztina, Bódis Péter, Szabó Zoltánné Katalin, Markolt Imre, Kökény-Gliba Viktória) segítségét!

Képek, szöveg: Letanóczki István (Köszönjük!)